16.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Gjendet pa shenja jete një person në Rahovec

Sot në rrugën “Xhelal Hajda” në Rahovec, është gjetur pa shenja jete një person.

Kështu ka bërë të ditur një sinjalizues i Gazetës Sinjali, i cili tha viktima u gjet pa shenja jete në një furgon.

Rasti sipas sinjalizuesit dyshohet të ketë ndodhur rreth orëve të mbrëmjes.

Sinjali pas pak do të ju sjellë detaje të reja

Më Shumë

Rama: Shqipëria nuk ndalet së luftuari për pastërtinë e luftës së UÇK-së

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka shkëputur një pjesë të fjalimit që e ka mbajtur në OKB që ka të bëj me Kosovën dhe...

Rahovec: Një burrë sulmohet nga disa persona, bëhet për spital

Një person është sulmuar fizikisht të shtunën në Rahovec nga disa persona.   Viktima është në gjendje të rëndë dhe gjendet në spitalin rajonal të Gjakovës. Vëllai...

E diela me diell

Lajmet e Fundit