15.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Gregori: Me mua, Edi një shok i mirë, uroj që me Zahon të jetë baba i mirë

edi rama me djalDjali i kryeministrit Edi Rama, Gregori shprehet i emocionuar për ardhjen në jetë të vëllait të tij Zaho. Në një bisedë me gazetaren Mira Kazhani, Gregor Rama uron që “Edi të vërtetojë me Zahon se është një baba i mirë”.

“Jam i emocionuar. Lajmin ma dha Edi në Whatssap. Mund të them që kam qenë në mendime të thella. Është edhe për jetën time një status i ri. Kam një vëlla tani. E ka edhe Rea. Jemi një familje më e madhe. Me mua Edi vërtetoi se ishte një shok i mirë, uroj që me Zahon të vërtetojë se është një baba i mirë.”- u shpreh Gregu.

Ndër të tjera Gregor Rama rrëfen se emri i vogëlushit është zgjedhur nga babai i tij. “Emër i goditur, mendoj unë. Zaho… Jo keq ëë?! Eshtë emër i një partizani në Vuno. Sigurisht e zgjodhi Edi!”- u shpreh ai.

Më Shumë

Shoferit të Rihannas ia vjedhin veturën

Shtëpia e Rihannas duket se nuk do të ndalet së qenuri cak i hajdutëve. Sipas burimeve të TMZ, shoferit të Ririt, i është vjedhur vetura,...

Moti sot me pak vranësira dhe intervale me diell

Sot do të mbajë mot kryesisht stabil, me pak vranësira dhe intervale me diell. Sipas parashikimeve të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale të ditës...

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit