11.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Guardiola pas humbjes nga Arsenali: S’mund të fitojmë gjithmonë

Menaxheri i Manchester City-t, Pep Guardiola, e ka pranuar se është i zhgënjyer me humbjen dhe paraqitjen e skuadrës së tij në duel me Arsenalin.

Kampionët në fuqi të Anglisë, mbrëmë u mundën nga londinezët (4-1), pas penalltive në Superkupën e Anglisë.

“Urime për Arsenalin. Në 20 minutat e fundit të pjesës së parë dhe në pjesën e dytë ata luajtën shumë më mirë se ne”, ka thënë Guardiola.

“Ne u përballem me një ekip të jashtëzakonshëm. Ne jemi të zhgënjyer, por ky është futbolli dhe nuk mund të fitojmë gjithmonë”, ka theksuar strategu spanjoll.

Më Shumë

Familjarët thanë se nuk iu dha ndihma nga mjekët, Spitali i Prizrenit: Pacientja erdhi në gjendje të rënduar

Në orët e para të mëngjesit të së martës, një grua në Spitalin Rajonal të Prizrenit kishte vdekur, e kjo sipas një familjari nga...

Kërkesat e fundit për paraburgime të Prokurorisë në Prizren: Të arrestuarit dyshohen për vepra të ndryshme penale

Prokuroria Themelore në Prizren ka paraqitur një kërkesë për caktim të paraburgimit kundër një personi, dyshuar për veprat penale "Tentim vrasje", "Mbajtja në pronësi,...

Lajmet e Fundit