16.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Haskuka: Marrëveshjet do të jenë vetëm programore

Kryetari i ri i Prizrenit, Mytaher Haskuka,thotë se po bisedon me subjektet politike në Prizren për të bashkëqeverisur me Prizrenin
“Të gjitha marrëveshjet do të jenë vetëm programore dhe ato do të publikohen përmes kanaleve zyrtare”, thotë Haskuka.

Postimi në Facebook
Të nderuar qytetarë të komunës së Prizrenit,
Këto ditë jemi në biseda me subjektet politike për bashkëqeverisje gjithëpërfshirëse në interes të banorëve të Komunës së Prizrenit. Të gjitha marrëveshjet do të jenë vetëm programore dhe ato do të publikohen përmes kanaleve zyrtare.

Të gjitha informatat tjera që paraqiten në opinion nuk paraqesin asgjë zyrtare”, ka shkruar në profilin e tij në facebook, Kryetari i Prizrenit, Prof. Dr. Mytaher Haskuka.

Më Shumë

Vdes reperi amerikan Coolio, i hitit “Gangsta’s Paradise”

Reperi i njohur amerikan, Coolio ka vdekur në moshën 59-vjeçare në Los Angeles, ka konfirmuar menaxheri i tij. Artisti, emri i vërtetë i të cilit...

Arrestohen dy gra në Prizren për prostitucion

Dy gra janë arrestuar në Prizren për mundësim ose detyrim në prostitucion. Policia në raportin 24-orësh të martën, njoftoi se ato janë dërguar në mbajtje...

Lajmet e Fundit