-0.2 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Heidi Klum s’e ka problem, lë t’i prekin gjoksin…

Heidi Klum topless1Heidi Klum ka publikuar në Instagram një foto intime, ku ajo pozon “topless”, por gjoksin ia mbulon dora e një mashkulli. Nuk do të ishte çudi po të bëhej fjalë për të dashurin e saj Vito Schnabel, mirëpo s’është ky. Ai quhet Zac Posen, me profesion stilist, por është koleg i modeles gjermane, nga koha kur ajo ka zgjedhur të jetë një nga gjyqtaret në spektaklin e modelingut “Project Runway”.

Heidi Klum toplessVetëm me një palë të mbathura veshur, Heidi ka treguar edhe një herë se ndihet shumë rehat thjesht me lëkurën e saj në..trup. Ndërkohë që foton e ka shoqëruar me komentin: “Më duhet diçka për të veshur sonte…”.

Heidi Klum topless2

Më Shumë

Komisioni për Buxhet shqyrton gjendjen në TRUST dhe çështjen e guvernatorit

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere sot do të mbajë mbledhje.   Në këtë mbledhje do të ketë diskutim rreth Bordit Drejtues të Fondit të Kursimeve Pensionale...

Të paktën 29 migrantë vdesin pas fundosjes së dy anijeve në Tunizi

Të paktën 29 migrantë kanë vdekur pasi dy anije të vogla u fundosën afër brigjeve të Tunizisë brenda disa orësh nga njëra-tjetra, thanë zyrtarët. Migrantët...

Lajmet e Fundit