13.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Helmohen 15 studentë nga Beogradi, trajtohen në Spitalin e Prizrenit(Video)

Në Spitalin e Prizrenit,  kërkuan ndihmë 15 studentë me shenja intoksikimi.

HELMOHEN 15 STUDENTË NGA BEOGRADI

HELMOHEN 15 STUDENTË NGA BEOGRADINë Spital kërkuan ndihmë 15 studentë me shenja intoksikimi

Gepostet von RTK am Montag, 11. November 2019

Më Shumë

Qeveria në mbledhje elektronike, ndanë mjete për krizën energjetike

Qeveria e Republikës së Kosovës ka zhvilluar sot mbledhjen Elektronike në të cilën ka ndarë 7,278,747.59 € për zbatimin e masës 3.7 - Mbështetje...

`Liria ka emër` organizon `Marsh për drejtësi` për ish-krerët e UÇK-së

Të dielën, më 2 prill, në Prishtinë, platforma “Liria ka emër”, organizon Marsh qytetar dhe solidarizues në mbështetje të luftës së drejt të UÇK-së...

Lajmet e Fundit