30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Hysaj, afër divorcit me Lazion

Mediat italiane shprehen të sigurta se Elseid Hysaj do të largohet nga Lazio në verë.

Anësori kuqezi nuk bën më pjesë në planet e klubit, me Lazion që po punon për të gjetur një anësor të ri, objektivi i tyre kryesor është Patrick Dorgu i Lecces.

Në fakt, që pas largimit të Sarrit, Hysaj shihej nga mediat si i sakrifikuari i parë. Për momentin nuk është e qartë se ku pritet të vijojë karrierën. Diskutimi mbi të ardhmen e tij pritet të spostohet pas “Euro 2024”, ashtu si për të gjithë legjionarët kuqezi që do të jenë në qendër të vëmendjes.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Aksident mes dy automjeteve në fshatin Mrasor të Rahovecit, lëndohen shtatë persona

Shtatë persona kanë pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti mes dy automjeteve në fshatin Mrasor të Rahovecit, rruga Gjakovë – Klinë. Rastin për Klankosova.tv,...

Kurti: Lidhja e Prizrenit vuri themelet e shtetit shqiptar

Kryeministri Kurti ka folur për rëndësinë historike të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, i mbajtur 146 vjet më parë. “Këtu 146 vjet më parë u mbajt...

Lajmet e Fundit