18.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

I dashuri ia pagoi biletën në rend të parë, por e ndau pasi pa Chris Brownin duke i bërë vallëzim sensual të dashurës së tij në skenë

Chris Brown bëri që një çift të ndahej pasi ai bëri një vallëzim provokues mbi prehrin e një femre në një nga koncertet e turneut të tij, “Under The Influence”.

Këngëtari 33 vjeçar, performoi kërcimin erotik gjersa interpretonte këngën e tij “Take You Down”, shkruan DailyMail.

Por i dashuri i pjesëmarrëses në këtë performancë të zjarrtë mbeti i tërbuar teksa pa atë që e dashura e tij dhe këngëtari me famë botërore bën në koncert.

 

E gjithë videoja në fjalë ishte postuar dhe bërë virale në TikTok.

Në video, bukuroshja brune dukej e gëzuar teksa ishte e ulur në një karrige, kur Chris hipi mbi të dhe filloi të interpretonte me gjeste të turpshme.

Partneri i saj Dash u ofendua për aktin e kryer në skenë, duke shkruar krahas postimit të tij: “Pikëpamje: Blej biletën e të dashurës sime në rreshtin e parë për të parë Chris Brownin”.

Ai shtoi: “Unë dua 500 funte dhe të dashurën time të më kthehen mbrapsht”.

Por kur një ndjekës komentoi duke e pyetur nëse janë ndarë, Dash shkroi: “Thjesht për të informuar të gjithë në lidhje me koncertin e Chris Brownit, nuk jam më me të dashurën time, por ajo tha se nuk mendon se ajo që bëri ishte e gabuar”. /Telegrafi/

Më Shumë

Kurti: I kuptojmë shqetësimet e ndërkombëtarëve, por kemi edhe obligime

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas situatës së tensionuar në veri të vendit. Kurti, në një postim në Facebook, ka thënë se i...

“Loyola-Gymnasium” për herë të dytë “Supershkollë”

Dymbëdhjetë nxënës të “Loyola-Gymnasium” kanë udhëtuar sot për në Bosnje dhe Hercegovinë, në kuadër të programit të shkëmbimit “Supershkollat”, zbatuar nga Zyra Rajonale e...

Parashikimi i motit

Lajmet e Fundit