17.8 C
Prizren
E enjte, 6 Tetor, 2022

Interi zyrtarizon Lopezin

Interi zyrtarisht ka konfirmuar transferimin e Lisandro Lopezit nga Benfica në formë huazimi me opsion blerjeje.

“Interi ka një lojtar të ri dhe ai është Lisandro Ezequiel Lopez. Argjentinasi ka nënshkruar në formë huazimi deri më 30 qershor 2018 (me opsion blerjeje)”, thuhet në një njoftim të klubit italian.

Marrëveshja besohet se ka kushtuar 500 mijë euro për huazim dhe 9 milionë euro në opsionin e blerjes.

Më Shumë

Bashkimi i kthehet fitores, duke mposhtur Rahovecin

Pas dy humbjeve radhazi, Bashkimi i është kthyer fitores duke e mposhtur Rahovecin me 84-79, për të regjistruar fitoren e dytë sezonale. Vreshtarët kanë qenë më të mirë gjatë...

Shoferi humb kontrollin në Prizren, godet dy vetura me motoçikletë

Një aksidenti me motoçikletë  ka ndodhur  në rrugën “Remzi Ademaj” në Prizren. Një person është dërguar me urgjencë në Qendrën Emergjente të Prizrenit. Deri te aksidenti...

Vranët dhe me shi

Lajmet e Fundit