25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Irina Shayk del lakuriq në film

Irina ShaykIrina Shayk, e dashura e futbollerit të njohur Cristian Ronaldo, e ka fituar rolin e saj të parë për filmin ‘Herkules’, premiera e të cilit do të paraqitet në kinot amerikane në muajin korrik.

E pasi që manekinia e njohur ka vendosur të provohet edhe në aktrim, ajo për shkak të rolit nuk ka hezituar që të zhvishet. Në një skenë të filmit, e dashura e Ronaldos ka treguar asetet e saj super seksi, ajo do të jetë tërësisht nudo në një pjesë ku futet në vaskë.

Ndryshe manekinia ruse e cila po provohet edhe në film suksesin në këtë rol do ta shfaqë në korrik, atëherë edhe kur është paraparë premiera. Ndërkaq publikut i mbetet të vendosë se a është ajo edhe për këtë punë.

Më Shumë

Një i lënduar në një aksident mes dy veturave në Prizren

  Një aksident mes dy veturave ka ndodhur në Prizren, si pasojë e të cilit është lënduar një person. Policia njofton se përveç lëndimeve si pasojë...

Mesazhi i Tërnavës për Kurban Bajram: Është detyrë e jona që ta duam, ruajmë dhe ta mbrojmë atdheun tonë

  Mesazhin e Kurban Bajramit e mbajti myftiu i Kosovës, Naim Tërnava, i cili tha se shprehja e atdhedashurisë në lutjet e përditshme është një...

Lajmet e Fundit