34.8 C
Prizren
E shtunë, 20 Korrik, 2024

Ish-banorja e BBV përfundon në spital

Ish-banorja e BBV Nita Latifi, ka shqetësuar fansat me postimin e saj të fundit në rrjet. Ajo është shfaqur nga spitali duke marrë serum.

Mesa duket siç shkruan edhe ajo vetë gjithçka vjen për shkak të sforcimit të tepërt gjatë ditëve të fundit.

“Kështu ndodh kur nuk i jep vetes as edhe 1 minutë pushim”, shkruan Nita teksa tregon se tani është më mirë.

Kujtojmë që të gjithë banorët e BBV që prej mbrëmjes të së shtunës kanë qenë në një aktivitet pa ndërprerje, nga njëra festë në tjetërën.

Më Shumë

ZPS-ja dorëzon aktakuzë të ndryshuar për Isni Kilajn

Zyra e Prokurorit të Specializuar të Kosovës me seli në Hagë, ka dorëzuar aktakuzë të ndryshuar për ish-kryetarin e Malishevës, Isni Kilaj. Ai po akuzohet...

Ulja e temperaturave, MSh-ja: Sot përfundon vendimi për kufizimin e orarit të punës

Pas konsultimeve me Institutin Kombëtar të Shëndetësisë Publike dhe Institutin Hidrometeorologjik, ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se vendimi për kufizimin e orarit të punës...

Lajmet e Fundit