6.8 C
Prizren
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Ismet Kryeziu poston një fotografi nga aeroplani bashkë me Albin Kurtin: Kryeministri më shumë se i gatshëm për takimin e Brukselit

Analisti dhe kryetari i KDI-së, Ismet Kryeziu, ka publikuar një fotografi me kryeministrin Albin Kurti.

“Kryeministri më shumë se i gatshëm për takimin e Brukselit”, shkruan ai në profilin e tij në Facebook.

Fotografia është shkrepur në avion, ku shefi i qeverisë po udhëton për në Bruksel, ku të hënën do të takohet me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq.

 

Më Shumë

SHBA po shqyrton ‘zgjerimin dramatik’ në stërvitjen e trupave ukrainase

Uashingtoni po konsideron zgjerimin e ndjeshëm të trajnimit që ushtria amerikane ofron për trupat ukrainase, kanë thënë për CNN shumë zyrtarë amerikanë. Sipas mediave të...

Gërxhaliu: Është koha të rriten pagat në sektorin publik dhe privat

Njohësi i zhvillimeve ekonomike në vend, Safet Gërxhaliu, ka thënë se sektori prodhues në Kosovë duhet të mbështetet në mënyrë që të ketë rritje...

Lajmet e Fundit