-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Jakup Krasniqi i kthehet fshatit dhe kositjes së barit (Foto)

Krasniqi-kositIsh-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka vendosur të kthehet pak në fshat dhe të provojë edhe kositjen e barit.

Ai ka postuar foto në Facebook, duke përdorur me mjeshtëri të madhe kosën.

Sidoqoftë, në takimin e fundit të partive opozitare, Krasniqi s’ishte parë me disponim. Ndoshta, për shkak se atij nuk i është ofruar asnjë pozitë e lartë as në Parlament e as në Qeveri.Krasniqi-kosit1

Më Shumë

Arrestohen dy të dyshuar për vjedhje në një market në Suharekë

Policia e Kosovës njofton  të martën ka arrestuar dy persona në Suharekë, nën dyshimin se kanë kryer vjedhje në një market në këtë qytet. Në...

Studiuesi amerikan: Turqia ka fuqi të përshpejtojë anëtarësimin e Kosovës në NATO

Profesori dhe studiuesi amerikan, Chris Dolan, tha se takimi mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, është hap...

Puhi

Lajmet e Fundit