14.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Jeff Bridges sjell albumin muzikor kundër pagjumësisë

Jeff BridgesAktori fitues i Oscarit, Jeff Bridges, ka publikuar albumin “Sleeping Tapes” me të cilin mëton t’u ndihmojë personave që vuajnë nga pagjumësia.

Albumi ka 11 këngë që janë krijuar që t’ju relaksojnë, ndërsa të gjitha të hyrat nga shitja e këtij albumi do të shkojnë për qëllime humanitare, transmeton Koha.net.

“Bota është përplot me persona që nuk janë të qetë dhe të cilëve u nevojitet pushimi – prandaj në këtë album kam vendosur tinguj intrigues dhe të tjerë që t’ju ndihmojë që të flini në mënyrë sa më kualitative”, thotë Jeff kurse albumin e tij mund ta dëgjoni në adresën dreamingwithjeff.com.

Më Shumë

Vjeshta, stina e seksit

Vjeshta është koha më e mirë për të bërë seks. Kështu kanë thënë studiuesit. Till Roenneberg, një profesor në Institutin për Psikologjinë Mjekësore në Mynih,...

Gjykata Speciale i dërgon ftesë Komandantit të Zonës Operative të Pashtrikut, Sadik Halitjahës

Gjyakta Speciale i ka dërguar ftesë Komandantit të Zonës Operative të Pashtrikut, Sadik Halitijaha. Sadik Halitjaha lajmin e ka konfirmuar lajmin me një deklaratë me...

Lajmet e Fundit