13.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Jennifer Lawrence mahnit në premierën e filmit të ri

lawr-xmen-lajmiInterpreton rolin e një mutanteje që mund të ndryshojë formën duke i ngjasuar çdo personi që takon në filmin ‘X-Men: Days Of Future Past’, por Jennifer Lawrence bën mirë të mbajë gjithmonë formën e saj pasi siç u pa të shtunën në mbrëmje, aktorja e re është thjesht e mrekullueshme.

Në premierën e filmit të saj të ri në Nju Jork, 23-vjeçarja u paraqit me një fustan të gjatë blu dhe i tregoi fotografëve kurrizin e zbuluar.

Në premierën e filmit të ri të sagës X-Men ishin edhe aktorët Hugh Jackman dhe Ellen Page.

Jackman dhe Page ishin veshur të dy me kostume të ngjashme, me ndryshimin e vetëm se aktorja kishte preferuar një kollare, ndërsa aktori e kishte lënë jakën të lirë.

Më Shumë

Erdogan e nderon Halil Kastratin me “Çmimin e Mirësisë”

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan e ka nderuar me “Çmimin e Mirësisë”, drejtorin e Shoqatës bamirëse “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastratin. Kjo u bë...

Policia shqipton mbi 2 mijë 4 qind gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 2468 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Lajmet e Fundit