19.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Jennifer Lopez: Më mungon buka

JenniferLopez10-09Jennifer Lopez i ka thënë “mjaft” mishit dhe nënprodukteve të tij! Për të qenë në formë, ajo i është besuar dietës vegana, duke eliminuar nga ushqyerja e saj të gjitha prodhimet me origjinë shtazore.

“Të qenit vegan, do të thotë t’i thuash jo produkteve të qumështit dhe çdo lloj mishi, e të ushqehesh me gjithçka që rritet nga toka. Buka është një nga gjërat që më mungon më shumë!”, ka pranuar këngëtarja dhe aktorja për radion njujorkeze Z100.

Më Shumë

Fillon ndërtimi i disa tualetëve publike para objektit të administratës në Prizren

Të hënën e 20 majit, punimet për ndërtimin e tualetëve publike filluan para objektit të administratës komunale në Prizren. Komuna e Prizrenit, në partneritet me...

Mbi një mijë gjoba trafiku të shqiptuara në Kosovë në 24 orët e fundit

Policia e Kosovës në 24 orët e fundit ka shqiptuar 1 mijë e 609 gjoba trafiku. Ndërkaq në raportin 24 orësh të policisë, figuron se...

Koha dritëplotë

Lajmet e Fundit