16.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Kapet me para të falsifikuara në Prizren

Një person është shoqëruar në stacionin policor në Prizren, pasi i janë gjetur para të falsifikuara, raporton PrizrenPress.

Policia në raportin 24 orësh njofton se rasti ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në Prizren.

“Është shoqëruar në stacion policor i dyshuari mashkull kosovar, pasi që gjatë kontrollimit tek i njëjti janë gjetur dhe sekuestruar 200 euro para që dyshohet të jenë të falsifikuara”, thuhet në raport.

Po ashtu bëhet e ditur se me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Në Universitetin e Prizrenit “Ukshin Hoti” po zhvillon punimet Konferenca VIII Ndërkombëtare për Trajtimin e Dhimbjes

Në Universitetin e Prizrenit “Ukshin Hoti” po zhvillon punimet Konferenca VIII Ndërkombëtare për Trajtimin e Dhimbjes Në Universitetin “Ukshin Hoti” Prizren, të shtunën ka nisur...

Cristiano Ronaldo dëshiron të qëndrojë në Arabi

Cristiano Ronaldo këmbëngul se ai do të qëndrojë te Al-Nassr pavarësisht se flitet për rikthim te Real Madrid. Sulmuesi, 38-vjeç, hodhi poshtë thashethemet se dëshiron...

Lajmet e Fundit