19.1 C
Prizren
E martë, 25 Qershor, 2024

Kim-i detyrohet të jetojë tek e ëma edhe pas martesës

KimKardashian2009aKim Kardashian West do duhet te jetoje ende tek shtëpia e te ëmës edhe pse tashme është një grua e martuar.

Po cila është arsyeja? Një martese madhështore, një muaj mjalti ne fshehtësi dhe… një rikthim tek shtëpia e mamasë. Kur janë kthyer nga Irlanda çifti Kim Kardashian West dhe Kanye West nuk e kishin planifikuar te jetonin ne shtëpinë e Kris Jenner-it, nenës se Kim-it.

Por ne fakt nuk kane pasur mundësi tjetër zgjedhjeje. Punimet ne shtëpinë e tyre 6,5 milion dollarësh ne një nga zonat me te mira te Los Angeles-it, janë vonuar akoma me shume duke e detyruar çiftin e ri te zhvendoset ne shtëpinë e zonjës Kris.

“Kim-i është shume e mërzitur. Ajo dhe Kanye-i duhet ta fillojnë jetën e tyre martesore bashke me te ëmën e Kimi-it dhe kjo është diçka qe dëshironin ta shmangnin”, ka thënë një burim për revistën britanike Closer.

Një vit me pare, pak para se te kishte lindur North-in, Kim-i shkoi serish te jetonte tek e ëma për pak kohe. Kjo mendohet se ka qene e lidhur me dëshirën e saj te madhe për te humbur kilogramët e tepërt ne qetësi.

Në fakt, me një fëmijë 1 vjeç, një VIP te çmendur pas mediatizimit dhe një repisti, nuk ka dyshim qe do ketë goxha animim tek shtëpia e gjyshes.

Më Shumë

Kujdes! Dita më e nxehtë sot

Sot në Kosovë parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Kjo sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 17...

Mbi 19 mijë nxënës i nënshtrohen sot testit të maturës

Sot është ditë e rëndësishme për nxënësit e shkollave të mesme. 19 mijë e 200 prej tyre do të i nënshtrohen testit të maturës, ku...

Lajmet e Fundit