23.8 C
Prizren
E enjte, 21 Shtator, 2023

Konfiskohen 405.8 gramë marihuanë në Prizren

Dy persona janë arrestuar në fshatin Grejkoc të Prizrenit, pasi gjatë kontrollit në veturën e tyre janë gjetur dhe sekuestruar katër tabela të veturave, dy telefona celularë dhe 405.8 gramë substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje

Mbi 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

2 mijë e 89 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 30 aksidente me të...

Detaje të rënda: Mësuesi shqiptar nuk e përballoi ikjen e gruas, piu ilaç pranë varrit të saj dhe vdiq

Një ngjarje mjaft e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Bllash të Shqipërisë, ku 60-vjeçari Petrit Jaupaj në gjendje në rënduar emocionale...

Lajmet e Fundit