16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Bali Muharremaj flet për fitoren në Suharekë

Kandidati i AAK-së për kryetar të komunës së Suharekës, Bali Muharremaj sipas rezultateve të KQZ-së ka dalë të jetë fitues balotazhi i djeshëm.Ai në një postim në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar se fitorja e mbrëmshme ishte rezultat i punës së qytetarëve.

“Ne ecëm me durimin më të madh, për ta dëshmuar përkushtimin tonë për qeverisje të mirë.Jam i përkushtuar, që tash e tutje t’i realizoj premtimet e dhëna në fushatë zgjedhore”.

“Kemi shumë punë. Shumçka duhet të përmirsojmë që ta ndërtojmë e zhvillojmë Therandën.Bashkë do t’i tejkalojmë sfidat, dhe bashkë t’i festojmë sukseset tona”, ka shkruar ai.

Të paktën 20 të vdekur pas përplasjes së një autobusi me një kamion në Limpopo të Afrikës së Jugut

Të paktën 20 persona besohet se kanë gjetur vdekjen kur një kamion u përplas me një autobus në Limpopo të dielën. Sipas autoriteteve, shumica e...

E dashura shtatzënë e Neymarit, Bruna Biancardi thyen heshtjen pasi ai u pa i shoqëruar nga dy femra në një klub nate

E dashura shtatzënë e asit brazilian të futbollit Neymar ka thyer heshtjen e saj pasi së fundmi u shfaqën pamjet komprometuese të sulmuesit me...

Lajmet e Fundit