10.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Kosova – Ukraina, formacionet

Kosova dhe Ukraina do të përballen sot në Shkodër, në kuadër të ndeshjeve kualifikuese për Kampionatin Botëror Rusia 2018.

Djelmoshat e Albert Bunjakit në kërkim të fitores së parë, nuk do ta kenë aspak të lehtë përballë të përzgjedhurve të Adriy Shevchenko.

Haradinaj kërkon hetim ndërkombëtar për ngjarjet në veri

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka thënë se sulmi terrorist mbi Policinë e Kosovës është pjesë e skenarit të...

Arrestohet shoferi i një autobusi në Prizren – tentoi ta godiste inspektorin komunal

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prizren, pasi që i njëjti kishte tentuar ta godas me autobus inspektorin komunal të Prizrenit. “Është arrestuar...

Lajmet e Fundit