35.8 C
Prizren
E hënë, 15 Korrik, 2024

Kreu i BIK-ut në Prizren i jep mbështetje Erdoganit: Njeriu i duhur

Kryetari i Bashkësisë Islame në Prizren, Besim Berisha, është pozicionuara publikisht para zgjedhjeve në Turqi.

Berisha ka shkruar se Rexhep Tajip Erdogan është njeriu i duhur.

“Njeriu i duhur me lejen e njerëzve të duhur”, ka shkruar ai.

POSTIMI:

Më Shumë

Liria përforcon mesfushën me Qerimin

Liria po vazhdon me përforcime. Skuadra prizrenase sot ka zyrtarizuar mesfushorin, Egzon Qerimi. 30 vjeçari së fundi ishte pjesë e skuadrës së Ferizajit, derisa gjatë karrierës së...

Nagavci: Për herë të parë do ndahen bursa vjetore për studentët që regjistrohen në programet “Gjuhë shqipe” dhe “Letërsi shqipe”

  Ministrja e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arbërie Nagavci, ka bërë të ditur se do të ndajnë burse në vlerë të 1 mijë eurove për...

Lajmet e Fundit