14.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Kreu i BIK-ut në Prizren i jep mbështetje Erdoganit: Njeriu i duhur

Kryetari i Bashkësisë Islame në Prizren, Besim Berisha, është pozicionuara publikisht para zgjedhjeve në Turqi.

Berisha ka shkruar se Rexhep Tajip Erdogan është njeriu i duhur.

“Njeriu i duhur me lejen e njerëzve të duhur”, ka shkruar ai.

POSTIMI:

Më Shumë

Dramë në kufirin në Morinë: Policia gjuhet me armë nga disa persona

Policia e Shtetit informoi sot se në Morinë u godit një grup i strukturuar kriminal që organizonte dhe drejtonte një rrjet të trafikut ndërkombëtar...

Malli pa afat në markete në fund u faturohet punëtorëve

Arkëtarët e marketeve në Kosovë, shpeshherë dënohen me pagë nga punëdhënësi, për shkak se në rafte u gjendet mall pa afat. Këtë e konfirmon...

Lajmet e Fundit