11.8 C
Prizren
E enjte, 30 Mars, 2023

Krizë për Kim Kardashian!

Kim Kardashian!6666Sipas medieve të huaja, çifti i njohur Kim Kardashian dhe rep artisti Kanye West, po i japin fund martesës së tyre vetëm pas dy muajsh. Siç thuhet arsyeja e ndarjes është dallimi i madh mes karakterit të tyre

Kim Kardashian dhe Kanye West thuhet se po i japin fund martesës së tyre dy muaj pas kurorëzimit. Sipas disa burimeve të medieve të huaja, Kanye ka filluar maksimalisht ta kontrollojë Kimin, ndërsa ajo është bërë si kukulla e tij e cila çdo ditë duhet ta ketë të menduar në çdo imtësi.

West zgjedh veshjen e saj, ku do të paraqitet dhe kur, Kim është e detyruar të provojë para bashkëshortit çdo kombinim të cilin do ta vesh gjatë ditës, kurse ai bën përzgjedhjen e çdo gjëje. Ndërkaq siç thonë burimet, Kanye ka vendosur që t’i lë bashkëshorten dhe vajzën dhe të shpërngulet në Paris, e për këtë Kim nuk dëshiron të flasë në publik, madje ajo ende shpreson se çdo gjë do të rregullohet.

“Kim është e obsesionuar me dukjen e saj dhe nuk dëshiron përulje me ndarjen e re. Kështu asaj nuk i mbetet asgjë tjetër vetëm të pranojë çdo gjë që dëshiron Kanye, në mënyrë që të shpëtojë martesën”, ka thënë një burim. Ndryshe nëse ju kujtohet, Kim ka thënë që martesa e saj do të jetë një përrallë, ndërsa si duket edhe kjo martesë është shndërruar në një ëndërr të keqe.

Më Shumë

Dy vëllezër kërcënojnë një grua në Pllanjanë të Prizrenit

Dy vëllezër dyshohen se kanë kërcënuar një grua në fshatin Pllanjanë të Prizrenit Vìktima është detyruar të kërkojë ndihmën e policisë. Sinjali merr vesh se njëri...

Gjendet i vdekur në banesë një person në Prizren

Një person është gjetur i vdekur në Prizren.Ai kishte ardhur nga mërgimi. Burimet nga Emergjenca kanë bërë me dije se bëhet fjalë për mërgimtarin A. V....

Lajmet e Fundit