15.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Besa Kokëdhima kopjon Elvana Gjatën

Besa Kokëdhima14-29Besa Kokëdhima kohët e fundit e kemi parë me një ‘look’ ndryshe, bjonde me make up nude dhe me veshjet e saj ekstravagante. Por në veshjen e saj të fundit këngëtarja ka një stilt ë ngjashëm me atë të Elvana Gjatës dy ditë më parë.

Me fund dhe bluzë të bardhë me motivin e puthjes është veshja që i karakterizon të dyja bukuroshet.

Mos ndoshta janë veshur nga i njëjti stilist apo Besa ka huazuar veshjen e Elvanës?

Më Shumë

Për 1 vit më shumë se 250 punonjës policorë të hetuar nga IPK

Janë gjithsej 257 punonjës të Policisë së Kosovës që përgjatë vitit 2022 kanë qenë të hetuar nga Inspektorati Policor i Kosovës. Kështu është thënë në...

Arrestohet një person në Rahovec, dyshohet se në gjendje të dehur e ka sulmuar fizikisht gruan e tij

Një person është arrestuar dje në fshatin Xërxë të Rahovecit pasi dyshohet se nën ndikimin e alkoolit e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit