15.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Kylie Jenner rikthehet te ish i dashuri

Duket se Kylie Jenner dhe Travis Scott janë rikthyer bashkë. Ata morën pjesë me vajzën e tyre 3-vjeçare, Stormi, në 72-vjetorin e Parsons Benefit në Neë York.
Gjatë fjalës së tij, Travis u shpreh : “Stormi, të dua dhe grua të dua.” Më pas, pozuan bashkë dhe Kylie postoi edhe një foto me Travis në Instagram, e para që prek muajit gusht të vitit 2019.
Një muaj më parë, burime për Entertainment Tonight u shprehën se ata po përpiqen t’i rregullojnë gjërat, jo vetëm për hatër të së bijës por sepse ka ende ndjenja.
Pavarësisht se nuk e kanë konfirmuar ribashkimin, dedikimet, fotot dhe pjesëmarrja bashkë në evente, nuk le vend për dyshim.
 

 

Më Shumë

Deputetja e AAK-së, Reshitaj: SBAShK është për zgjidhje, por jo për propozimin e dhënë nga Gola

Kryetari i Komisionit për Arsim dhe deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Ardian Gola, ka propozuar që të zëvendësohet metoda aktuale e grevës me...

Identifikohet e dyshuara që vodhi 30 mijë euro në një shtëpi në Prizren

Policia e Kosovës ka arritur të identifikojë një të dyshuar për vjedhjen e 30 mijë eurove në shtëpinë e një personi nga Prizreni i...

Lajmet e Fundit