30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Lana Del Rey: “Do doja të kisha vdekur tashmë”

Lana Del ReyKëngëtarja e “Born to Die”, Lana Del Rey tha në një intervistë të publikuar të enjten më 12 qershor se dëshiron të kishte vdekur tashmë.

Ajo po diskutonte për heronjtë e saj, anëtarë të “klubit famëkeq 27”, ku u përfshinë së fundmi edhe Amy Winehouse, e më herët Kurt Cobain. “Do dëshiroja të kisha vdekur tashmë”, tha 27-vjeçarja.

“Nuk dua të vazhdoj ta bëj më këtë gjë”, shpjegoi ajo. Me frazën “këtë gjë” nënkuptonte jo muzikën e saj, por gjithçka.

Del Rey shtoi: “Kështu ndihem. Nëse nuk do të ishte në këtë mënyrë, atëherë nuk do ta shprehja. Do të ndihesha e frikësuar po ta dija që vdekja po më afronte, por…”

“Grupi 27” përfshin njerëz të famshëm dhe në karrierë, të cilët kanë vdekur në moshën 27-vjeçare.

Më Shumë

Arrestohen tre persona në Malishevë për posedim të armëve: Konfiskohet një pistoletë me 6 fishekë

Dje, në Malishevë janë arrestuar tre të dyshuar për përfshirje në veprime kriminale. Gjatë aksionit policor është konfiskuar një pistoletë me 6 fishekë të kalibrit...

Zbulohet data kur do të bëhet prezantimi i Mbappes në Real Madrid

Kylian Mbappe te Real Madridi është pa dyshim transferimi më i madh që ka ndodhur viteve të fundit në futboll. Ylli francez nuk e vazhdoi...

Lajmet e Fundit