11.8 C
Prizren
E hënë, 15 Prill, 2024

LDK në Malishevë: Qytetarët treguan kulturë të lartë politike

LDK-logo5-23Dega e LDK-së në Malishevë dhe kandidati për Kryetar Komune Salih Morina falenderon të gjithë qytetarët e Malishevës për daljen dinjitoze në zgjedhje dhe tregimin e një kulturë të lartë politike.

“Ne, falenderojmë të gjithë qytetarët e Malishevës për besimin e dhënë për LDK-në dhe kandidatin për Kryetar Komune Salih Morina me 1 dhjetor”, thuhet në komunikatën e kësaj partie.

“LDK, zotohet para votuesve të saj se do të vazhdojë të mbroj interesat e tyre në dobi të përmirësimit të kushteve për një jetë më të mire për të gjithë qytetarët e Malishevës”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Dr. Edlira Gashi- Batiu anëtarësohet në Vetëvendosje

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje! në Prizren Artan Abrashi dhe deputeti Arbër Rexhaj kanë mirëpritur anëtarësimin e Dr. Edlira Gashi- Batiu. “Ajo ka përfunduar Fakultetin e...

Gjermania sot i dhuron automjete FSK-së

Sot në kazermën e FSK-së “Adem Jashari” do të mbahet ceremonia e pranim-dorëzimit të donacionit me automjete nga Republika Federale e Gjermanisë për Forcën...

Lajmet e Fundit