11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Lëndohet rëndë një punëtor në Prizren

Një punëtorë është lënduar në vendin e punës në Prizren

Ai, është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK të Prishtinës.

“Viktima derisa ishte duke punuar në një fabrikë të peletit është lënduar dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë”, njofton Policia e Kosovës.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Tony Adams pretendon se vetëm Messi është më i mirë se Saka momentalisht

Ish-lojtari i Arsenal-it, Tony Adams, ka bërë një pretendim shumë të guximshëm për yllin aktual të Gunners, Bukayo Saka, duke sugjeruar se ai është...

24 vjet nga masakra në Krushë të Madhe

Krusha e Madhe përkujton sot të vrarët dhe të masakruarit nga forcat serbe, ku nuk janë kursyer as gratë, fëmijët dhe pleqtë. 24 vjet më...

Lajmet e Fundit