10.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Është arrestuar personi i kërkuar nga policia në Prizren.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës.

“Në bazë të urdhëresave të lëshuara nga gjykata është arrestuar një mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në qendrën korrektuese të burgut në Dubravë”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Dhunë psikike/Gruaja e raporton bashkëshortin e saj në plicinë e Prizrenit

Dje në Prizren rreth orës 15 një grua ka raportuar se bashkëshorti i saj ka shkaktuar dhunë psikike ndaj saj pasi kishin mosmarrëveshje mes...

Prag tragjedie, futbollisti maroken përplaset me murin e një salle sportive

Futbollisti maroken, Sofian Kiyine u dërgua me urgjencë në spital pas një aksidenti të tmerrshëm me makinë që e pa atë të përplasej me...

Lajmet e Fundit