19.1 C
Prizren
E martë, 25 Qershor, 2024

Limaj: Shfrytëzojeni të drejtën tuaj, votoni

limaj tuj votoKryetari i Nisma për Kosovën, Fatmir Limaj ka votuar në qendrën e votimit 1903e në Shkollën Fillore ‘Faik Konica’ në Prishtinë.

Ai ka apeluar te të gjithë qytetaret që të dalin e ta shfrytëzojnë të drejtën e tyre për të votuar.

Ndërsa, ka kërkuar prej komisionarëve që ta mbrojnë votën e lirë.

Më Shumë

Liria konfirmon zyrtarisht se Rahman Kiçe nuk është më pronar

Liria ka njoftuar se Rahman Kiçe nuk është më pronar i klubit, derisa kanë filluar një rioganrizim të brendshëm. Kluni nga Prizreni ka bërë të...

Kurti thirrje të rinjve rom, ashkali dhe egjiptian: Aplikoni për punësim !

Kryeministri, Albin Kurti, u ka bërë thirrje të gjithë të rinjve të komuniteteve rom, ashkali dhe egjiptian që të aplikojnë për punësim në institucionet...

Lajmet e Fundit