17.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Limaj shpeshton takimet në Prizren

Limaj Nisma rahovecKryetari i Nismës për Kosovë, Fatmir Limaj ka shpeshtuar takimet me elektoratin e Prizrenit.

Ai sonte do të takohet me banorët e lagjes “Kurillë ”, “11 Mars”, “2 Korriku” dhe “Dardania” të kë tij qyteti.
“Në lagjen “Kurillë” takimi mbahet në lokalet e shkollës fillore “Motrat Qiriazi” në ora 18.00”

“Në lagjen “11 Mrsi”, “2 Korriku” dhe “Dardania” takimi mbahet në lokacionin e përbashkët në shkollën fillore “Lekë Dukagjini” në ora 20.00”.

“Në këto takime do të marrë pjesë edhe kryetari i Kryesisë së Nismës për Kosovë Fatmir Limaj dhe koordinatori Nismës për Prizren Prof.dr Sejtullah Hoxha si dhe anëtarë të tjerë të Kryesisë qëndrore e lokale”, njofton Nisma në Prizren/PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Moti sot, herë vranësira me shi e herë diell

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot herë i vranët e herë me diell. “Moti vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës parashihen...

Moti sot i vranët, dhe me intervale me diell

Moti sot parashihet të jetë i vranët dhe dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës në disa vende parashihen të sjellin riga shiu, njofton...

Lajmet e Fundit