1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Liria barazon në shtëpi

Edhe përkundër rasteve që i patë Liria arriti ta arkëtoj vetëm një pikë nga ndeshja e sotme me Trepçën.

Një shtyllë e goditur, dhe një dyshim për një penallti për Lirinë janë karakteristikat kryesore të ndeshjes.

Kështu ndeshja përfundoi pa gola.

Në dy ndeshje në ligën e parë Liria ka rritur të arkëtoj vetëm një pikë./PrizreniSot/

Më Shumë

Arrestohet i dyshuari për vjedhje në Planejë të Hasit

Është arrestuar i dyshuari për vjedhje në fshatin Planejë të Hasit. Ai është dërguar në mbajtje. “Është identifikuar dhe arrestuar një mashkull kosovar si i dyshuar...

Shkolla e fshatit Gorozhup të Hasit nuk ofron kushte për mësim

Shkolla fillore në Gorozhup të Hasit po përballet me probleme infrastrukturore pasi ambientet e brendshme të kësaj shkolle po krijojnë lagështirë, duke mos krijuar...

Lajmet e Fundit