15.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Mars, 2023

Memli Krasniqi kërkon vota për Totajn

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka marrë pjesë në një tubim me kandidatin për kryetar të Prizrenit, Shaqir Totajn.

Totaj, ka njoftuar se bashkë me Krasniqin janë takuar me simpatizantë të partisë, në konakun e ish-komandantit të UÇK-së, Xhemshit Krasniqi.

Aty kanë kërkuar besimin për zgjedhjet e tetorit.

“Loyola–Gymnasium” në Prizren shpall konkurs për një mësimdhënës/ mësimdhënëse të matematikës

“Konaku i komandantit të shquar të Prizrenit, Xhemshit Krasniqi, ishte vendtakimi me strukturat tona të Lagjes së Trimave. Si gjithmonë, bisedat tek komandanti vizionar i UÇK-së ishin plotë energji dhe entuziazëm. Në bastionin tonë elektoral të pathyeshëm, mora sinjalin e fuqishëm që si PDK jemi në rrugë të duhur për të fituar zgjedhjet e për të qeverisur drejt e mirë në katër vitet e ardhshme”, shkruan Totaj.

 

 

 

 

Më Shumë

Lajmet e Fundit