19.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Malishevë/ Rrihen mes vete pasi aksidentohen me vetura

Dy burra janë arrestuar dje në Malishevë, pasi kishin sulmuar fizikisht njëri tjetrin.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur pas një mosmarrëveshje për një aksident në trafik.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë të cilët pas një mosmarrëveshje për një aksident në trafik kishin sulmuar fizikisht njëri tjetrin”, thuhet në raport, transmeton PrizrenPress.

Rasti është cilësuar si lëndim i lehtë trupor dhe sulm.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Europa dhe Conference League, 6 ekipe shqiptare zbresin në fushë

Euro 2024 mësoi mbrëmjen e djeshme edhe finalisten tjetër, ku tashmë Spanjë – Angli do të sfidohen për trofeun e madh ditën e dielë....

Fluks i lartë qytetarësh dhe automjetesh në Vërmicë

Mëngjesi i së shtunës ka nisur me fluks të lartë qytetarësh e mjetesh në pikën kufitare të Vërmicës. Qytetarët e Kosovës kanë zgjedhur të...

Lajmet e Fundit