-0.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Mbi 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

2 mijë e 474 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 21 aksidente me të lënduar dhe 25 me dëme materiale, përcjell Klankosova.tv.

Në 24 orët e fundit janë arrestuar 22 persona dhe 13 janë dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Gjermania jep nënshtetësi pa kushte, ja kush përfiton më shpejt

Gjermania është në prag të një hapi të madh: Për herë të parë në historinë e saj, lejon pa kushtëzime shtetësinë e dyfishtë. Parlamenti...

Aksident në Vërmicë(Foto)

Një aksident trafiku mes një kamioni dhe një veture me targa të Shqipërisë, ka ndodhur në autostradë në Vërmicë.  

Lajmet e Fundit