-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Megan Fox: Ellen DeGeneres është seksi

meganfoxcosmopolitanMegan Fox u shfaq në revistën e “Cosmopolitan” 4 muaj pasi ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë.

Meshkujt në të gjithë botën janë të mrekulluar pas saj. Por, e pyetur për një të famshëm shumë tërheqës në botën e Hollywood-it, ajo përmendi një femër.

“Unë mendoj se Ellen Degeneres është sexy. Ndoshta është mënyra e saj tejet origjinale dhe anti-biznes dhe të kesh humor gjithmonë është seksi”, thotë Megan Fox.

Fox është shfaqur shumë herë në “Ellen Degeneres show” dhe më e fundit ishte më 6 maj ku prezantoi nëpërmjet fotove që u shfaqën në emison 2 fëmijët e saj.

Megan është imazhi perfekt për koverin e revistës “Cosmopolitan” për stinën e verës. Në këtë set fotografik ajo shfaqet “sexy” dhe shumë natyrale me fustane me ngjyra dhe motive të luleve.

Më Shumë

Raporti i “Transparency International”: Kosova ka përparuar në luftën ndaj korrupsionit, por s’e ka nën kontroll

Në raportin e organizatës ndërkombëtare “Transparency International” për vitin 2022, të publikuar të martën, Kosova renditet në vendin e 84-të me 41 pikë në...

Mbi 200 persona dhurojnë gjak në Ratkoc të Rahovecit

Për të 15-in vit më radhë, banorët e fshatit Ratkoc të Rahovecit, u janë drejtuar Ambulancës së fshatit për të dhuruar gjak me moton...

Lajmet e Fundit