19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Mihrije Braha refuzoi ftesën për të qenë pjesë e spektaklit “Dancing With the Stars”

Të premten mbrëma (7 tetor) nisi “Dancing With the Stars” me një kast prej 14 personazhesh të ndryshme.

Në spektaklin, e moderuar nga Bora Zemani, pati shumë befasi edhe sa i përket pjesëmarrjes.

Megjithatë, duket se një ofertë për t’u bërë pjesë e këtij shou e pati edhe këngëtarja e njohur Mihrije Braha.

Foto: Screenshot/Instagram

Kjo e fundit duket se i tha jo “DWTS” për shkak të angazhimit të madh që kërkon, duke qenë se është e fokusuar në projekte të reja dhe në emisionin që e ka prej vitesh me partnerin e saj, Naim Abazin.

Të gjitha lajmet nga Mihrije BrahaTë gjitha lajmet nga Mihrije Braha

Nata e parë e “Dancing With the Stars” solli plot emocion e harmoni në secilën shtëpi, duke qenë se një spektakël i tillë kishte munguar prej kohësh.

Foto: Screenshot/Instagram

Krahas Borës, në pjesën e ‘Goldroom’ për të marrë emocionet e parë të konkurrentëve dhe për të mësuar pikët ka qenë Eno Popi.

Në jurinë e “DWTS” bëjnë pjesë: Kledi Kadiu, Valbona Selimllari, Dalina Buzi dhe Armand Peza. /Telegrafi/

Më Shumë

Shqiponjat me rekord në Euro 2024, por pikët i merr Italia

Shqipëria e ka nisur me humbje kampanjën në Euro 2024, pasi u mposht nga Italia me rezultat 1-2. Kombëtarja shqiptare fillimisht kaloi në epërsi me...

Pas ndarjes nga Besi, Xhensila Myrtezaj këtë person gjithmonë afër vetës

Ndarja e çiftit të njohur, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, është prej kohësh në qendër të vëmendjes. Burime nga gjykata e Tiranës bëjnë me dije...

Lajmet e Fundit