-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Mijëra qytetarë grumbullohen në Çairçankë të Shkupit

uck-3Në lagjen Çairçankë të Shkupit ka nisur grumbullimi i protestuesve.

Reporteri i portalit Almakos sjellë pamjet e para duke bërë të ditur që nga çasti në çast rritet numri i shqiptarëve që do të protestojnë në Shkup.

Deri më tani mijëra qytetar bëhen gati t’i bashkëngjiten protestës.

Almakos do të sjellë hap pas hapi cdo zhvillim./Almakos/

Më Shumë

Mot i ftohtë në fundjavë, temperaturat deri në -10

Ditën e shtunë po parashihet të mbajë mot kryesisht me vranësira, me të reshura shiu e bore. Nga dita e diel mot i acartë...

Dashuria, puna dhe paratë, njihuni me parashikimin e Horoskopit për sot

Dashi: Ndërsa Hëna është në Gaforre, mund të ndjeni siklet. Një mik mund t’ju ofrojë dorën e ndihmës për të zgjidhur problemet tuaja. Dëgjoni...

Lajmet e Fundit