-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

U gjet i vdekur i dashuri i yllit Becca Tobin

20140711115559703646I dashuri i aktores Becca Tobin, Mat Bendik 35 vjeçar është gjetur i vdekur në një dhomë hoteli në Philadelphia nga një vajzë hoteli. Çifti besohet të ketë qenë në një udhëtim pune në atë kohë.

E diela do të shënojë njëvjetorin e vdekjes së yllit të Zonjës Tobin Cory Monteith, i cili vdiq nga një mbidozë droge në moshën 31 vjeçare në korrik të vitit të kaluar. Shkaku i vdekjes se zotëri Bendikut është aktualisht i panjohur. Burimet kanë thënë se zotëri Bendik dhe zonja Tobin ishin në një udhëtim pune së bashku në atë kohë dhe kishin qenë së bashku me shokët një natë më parë.

Një çupë, duke punuar në hotel, është thënë se ka zbuluar trupin të enjten pasdite. Ekzaminerët e spitalit në Philadelphia konfirmuan trupin e gjetur, por nuk kanë përmendur detaje të mëtejshme. Zotëri Bendik ishte i njohur për punën e tij si pronar i një klubi të natës, ndërsa zonja Tobin është e njohur si aktore që ka luajtur rolin e Kitty Wilde.

Më Shumë

Joao Cancelo bëhet i Bayernit

Futbollisti portguez i Manchester Cityt, Joao Cancelo, është bërë lojtar i ri i Bayernit në një lëvizje befasuese sot, të ditës së fundit të afatit kalimtar...

Murti: Paga mesatare në sektorin publik, gati dyfish sa ajo në sektorin privat

Ministri i Financave, Hekuran Murati, ka folur sot para Komisionit për Buxhet, ku e ka adresuar çështjen e koificientit dhe pagave. Ai ka folur edhe...

Lajmet e Fundit