30.8 C
Prizren
E enjte, 21 Shtator, 2023

Milani ende interesohet për Belottin

Drejtori i Milanit Massimilliano Mirabelli ka pranuar se sulmuesi i Torinos, Andrea Belotti “ende dëshiron të veshë fanellën që e ëndërroi si fëmijë”, duke iu referuar Milanit.

Kuqezinjtë gjatë verës insistonin për transferimin e sulmuesit italian, por Torino nuk uli çmimin prej 100 milionë eurove për të.

“Belotti? Tashmë është e njohur se tentuam ta sjellim te Milani, por ishte e vështirë për disa arsye”, ka thënë drejtori sportiv.

“Ai është lojtar i mirë, një fans i Milanit dhe ku i dihet… ndoshta një ditë do të veshë fanellën që e ëndërroi si fëmijë”, ka thënë Mirabelli.

Prizren, gjykimi i ish-oficerit të Qendrës së Paraburgimit shtyhet për shkak të problemeve të tij shëndetësore

Në Gjykatën e Prizrenit ka dështuar të mbahet seanca gjyqësore ndaj Bajram Rexhajt, ish-oficer i Shërbimit Korrektues të Kosovës. Rexhaj nga Prokuroria po akuzohet se...

Nje grua rrah djalin në Malishevë, dërgohet në psikiatri

Një grua në Malishevë mbrëmjen e së mërkurës është dërguar në repartin e psikiatrisë në Spitalin e Gjakovë, pasi që dyshohet se ushtruar dhunë...

Lajmet e Fundit