9.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Miley, i ka apo nuk i ka të brendshmet?

fustaniKëngëtarja 21-vjeçare ka postuar në Instagram disa imazhe, ku ka veshur një fustan të çarë nga prapa.

Miley Cyrus, përpara nisjes për në New York që do të jetë etapa e fundit e turit të saj, ka menduar si zakonisht të joshë fansat, me pozat e saj provokuese. Këngëtarja 21-vjeçare ka postuar në Instagram veçanërisht disa imazhe, ku ka veshur një fustan të çarë nga prapa dhe paksa të tejdukshëm.

Megjithëse nuk dallohet mirë, nëse i ka apo jo pjesën poshtë të brendshmeve, përderisa të sipërmet duket që s’i ka. Kjo “gjëegjëzë” duket se ka qenë edhe synimi i vetë asaj…

Më Shumë

Të paktën 29 migrantë vdesin pas fundosjes së dy anijeve në Tunizi

Të paktën 29 migrantë kanë vdekur pasi dy anije të vogla u fundosën afër brigjeve të Tunizisë brenda disa orësh nga njëra-tjetra, thanë zyrtarët. Migrantët...

Shtrenjtohet rryma për 14 për qind

Rryma do të shtrenjtohet për 14 për qind. Kështu ka vendosur bordi i Zyrës së Rregullatorit për Energji, në mbledhjen e mbajtur të enjten. Tarifat e...

Lajmet e Fundit