14.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Motrat Jenner shoqërohen me djem të këqinj

Motrat Jenner me djem të këqinjMotrat adoleshente Kendall dhe Kylie Jenner kanë filluar të dalin me djem të “këqinj” si Chris Brown.

Vajzat janë parë të festojnë të dielën në mbrëmje nën shoqërinë e reperave të njohur si Trey Songz dhe Chris Brown me të cilët kanë bërë foto të shumta dhe i kanë postuar në Instagram.

Më Shumë

Arrestohet tiranasi, hakoi llogaritë e disa kosovarëve në Facebook e përfitoi mbi 100 mijë euro

Policia e Shqipërisë ka bërë të ditur se ka arrestuar një 28-vjeçar nga Tirana nën dyshimin se kishte hakuar llogaritë e Facebookut të disa...

24 vjet nga masakra në Pastasellë të Rahovecit

Masakra në Pastasellë të Komunës së Rahovecit është një nga masakrat më të tmerrshme që kanë bërë forcat kriminale serbe gjatë luftës së Kosovës...

Lajmet e Fundit