3.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Munishi deklarohet rreth Lirisë: Vlej sa 4 trajnerë

Ismet Munishi ka reaguar në lidhje me lajmet që e lidhnin atë me marrjen e drejtimit të skuadrës së Lirisë.

Ekipi prizrenas doli me deklaratë, duke thënë se nuk kanë marrëveshje me asnjë trajner, por janë në bisedime me 3-4 të tillë.

E Munishi ka reaguar në profilin e tij në Facebook, duke thënë se vlen fiks sa katër trajnerë dhe se tha që ai nuk është trajner i konkurseve.

Ai tha se do të vazhdojë si analist në emisionin sportiv në “Favorit” në T7.

“Njoftoj opinionin publik se unë Ismet Munishi vlej fiks sa 4 trajnerë. Respekte per klubin e madh Fc Liria dhe tifozet Arpagjikët. Por unë nuk jam trajner i konkurseve. Do të vazhdoj si analist në T7 Favorit edhe për një kohë shumë të mirë. Respekte”, shkroi Munishi.

Më Shumë

Nora Malaj: Burrat që puthin gratë në faqe jetojnë më gjatë

Pedagogia Nora Malaj tha në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se burrat që puthin gratë në faqe jetojnë më gjatë. Ajo...

Pamje nga çasti i plaçkitjes në Suharekë – përdoren armë të gjata (VIDEO)

Disa persona të panjohur kanë plaçkitur një argjendari në Suharekë. Klan Kosova ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, nga ku mund të vërehet se...

Lajmet e Fundit