9.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Mushkolaj: S’ka kthim në pikën zero

Gjyljeta mushkolajIsh-gjyqtarja e Gjykatës Kushtetuese, Gjylieta Mushkolaj, tha se PDK-ja e ka dërguar në Kushtetuese Isa Mustafën, me qëllim që të fitojë kohë për të siguruar mbetjen në pushtet.

Ajo në një intervistë për gazetën “Zëri” thotë se Blloku Tri-partiakë bëri autogol kur i dërgoi komentet në Kushtetuese. Gjylieta thotë se deputetët vendosin për grupin më të madh parlamentar, jo Kushtetuta….

Më Shumë

I dashuri ia pagoi biletën në rend të parë, por e ndau pasi pa Chris Brownin duke i bërë vallëzim sensual të dashurës së...

Chris Brown bëri që një çift të ndahej pasi ai bëri një vallëzim provokues mbi prehrin e një femre në një nga koncertet e...

Shantazh dhe konspiracion, ja cilat janë krimet për të cilat Donald Trump mund të paditet

Prokurorët e zonës së Atlantës po shqyrtojnë ngritjen e akuzave për shantazh dhe konspiracion në lidhje me përpjekjen e Donald Trump për të përmbysur...

Lajmet e Fundit