37.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Mustafa, nesër viziton Prizrenin

IsaMustafa-LDKLideri i LDK-së, Isa Mustafa , do të qëndrojë të shtunën në Prizren. Zëdhënësi i LDK-së, Nderim Gashi njofton se Mustafa do të marrë pjesë në taimin e anëtarëisisë së Korishës.
“Lidhja Demokratike e Kosovës në Prizren,të shtunën me 6 korrik në orën 19 e 30 organizon takim me anëtarësinë e Rajonit të Korishës. Takimi mbahet në shkollën e fshatit Korishë. Në këtë takim do të marrë pjesë edhe lideri i LDK-së Isa Mustafa, dhe zyrtarë të tjerë të lartë partiak nga Qendra dhe nga Dega e LDK-së në Prizren”, njoftoi Gashi./PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Lajmet e Fundit