17.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Mustafa sot qëndron në Prizren dhe Has

Isa Mustafa LDKLideri i LDK-së, Isa Mustafa do të qëndrojë sot në Prizren dhe Has. Ai në Prizren, bashkë me kandidatët për Asamblen Komunale do të pijë kafe në qendër të qytetit, “Shatërvan”.

“Në orën 14 kryetari i LDK-së Isa Mustafa, do të pijë një kafe në Shatërvan me anëtarët e listës së LDK-së për Kuvendin Komunal të Prizrenit”, njofton LDK-ja në Prizren.

Mustafa pas Prizrenit do të qëndrojë edhe në Has. Në orën 15.oo në Shtëpinë e Kulturës “Reshat Çoçaj” në fshatin Gjonaj, do të organizohet një takim më strukturën dhe anëtarët e LDK-së të Hasit. Në këtë takim do të jetë prezent edhe kryetari i LDK-së Isa Mustafa”, njofton LDK-ja. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Policia e Prizrenit shpall në kërkim personat në foto

Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren-Sektori i Hetimeve i Stacionit Policor në Prizren, bazuar në ligj  për publikimin e fotos me shënime tjera të...

Latifi mban dëgjimin e parë publik për planifikim të hershëm të buxhetit për vitin 2025

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka mbajtur dëgjimin e parë publik për planifikim të hershëm të buxhetit për vitin 2025. Latifi ka bërë...

Koha dritëplotë

Lajmet e Fundit