22.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

LDK në Malishevë: Kilaj është kapluar nga frika ende pa filluar gara zgjedhore

LDK-logo5-23Lidhja Demokratike e Kosovës në Malishevë, ka dematnuar deklaratën e kryetarit dhe kandidatit të PDK-së për këtë qytet, Isni Kilaj se të rinjtë e LDK-së kanë kaluar në PDK. “Kryetarin në ikje e ka kapluar frika nga humbja që që do të peson në zgjedhjet e 3 nëntorit”, thuhet në komunikatë të LDK-së në Malishevë.

Sipas këtij subjekti politik, Isni Kilaj ka filluar të mainifestojë frikën e humbjes ende pa filluar gara zgjedhore. “Dega e LDK-së në Malishevë ju bënë me dije të gjithë qytetarëve të Malishevës dhe medieve të cilat kanë publikuar këtë informatë se nuk është asgjë tjetër , përveç një propagandë e ulët e kryetarit në ikje Kilaj dhe të vartësve të tij, të cilët e kane kuptuar tashmë se fitorja e LDK-së në
Malishevë do të jetë e sigurt dhe e thellë/PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Totaj pret në takim kryetarin e PRBK-së, Albert Kinolli

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, priti sot kryetarin e Partisë Rome të Bashkuar të Kosovës, Albert Kinolli, nënkryetarin e kësaj partie Rasim Krasniq dhe...

Turqia bëhet gati për luftë, Erdogan mbledh Këshillin e Sigurisë

Çështja e Greqisë do të ngrihet si temë kryesore nga presidenti Recep Tayyip Erdogan në mbledhjen e sotme të Këshillit të Sigurisë Kombëtare të...

E diela me diell

Lajmet e Fundit