-0.2 C
Prizren
E premte, 27 Janar, 2023

Nadi thotë ‘Çka mu deshtë?’

Leonard Matoshi-NadiKëngëtari i muzikës popullore, Leonard Matoshi-Nadi, po sjellë dy këngë të reja dhe albumin e tij me këngë ‘live’. Kështu ka bërë të ditur ai vetë në një prononcim për gazetën Tribuna

Pas bashkëpunimit të suksesshëm që pati me këngëtarin nga Shkupi, Shpat Kasapin, ai po sjell këngët e tij të reja për këtë verë. Është ky Leonard Matoshi- Nadi, i cili në një prononcim për gazetën Tribuna ka treguar se për çfarë këngësh behët fjalë. “Jam në punim të videoklipit të këngës sime të re që do të lansohet shumë shpejt.

Kënga është punuar nga Flori Mumajesi dhe titullohet ‘Çka mu desht’ po ashtu mbas kësaj këngë do të lansoj edhe këngën tjetër që titullohet ‘Lumi Lum’ e punuar nga Jeton Berisha”. Po ashtu Nadi është në përgatitje të albumit të tij ‘live’ që do ta lansojë këtë javë “Këtë jave do të lansoj albumin tim të ri ‘live’ që e kam punuar me grupin tim ‘Star Band’. Albumi do t’i ketë 23 këngë kësaj radhe me shumë këngë se herëve tjera.

Më Shumë

Për dështimin e Trustit, qytetarët betohen të dënojnë deputetët (video)

Në të parën dështoi, e as në rastin e dytë ‘Trusti’ nuk kaloi. Ndonëse për ta çuar prapë në kuvend u mblodhën mbi 21 mijë...

Përballja e Fury me Usyk do të ketë tarifën më të lartë në historinë e boksit

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk janë gati për “tarifën më të madhe në historinë e boksit” ndërsa Arabia Saudite përgatitet të paraqesë një ofertë...

Lajmet e Fundit