-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

“Nata e parë” e Lindit dhe e Venerës (Video)

Lindi dhe VeneraKëngëtarët Lind Islami dhe Venera Lumani kanë publikuar këngën e tyre me titull “Nata e parë”.

Dyshja që është produkt i “The Voice of Albania” kanë sjellë baladën e tyre në të cilën janë vetë protagonistë të saj.

Më Shumë

Thellohet bilanci i jetëve të humbura nga tërmeti, mbi 7 mijë viktima dhe mbi 35 mijë të plagosur

Numri i viktimave nga tërmeti i fuqishëm që ka goditur Turqinë dhe Sirinë ka shkuar në 7266. Ndërsa deri tani numërohen mbi 35 mijë...

Thënie të pavdekshme nga Dritëro Agolli

“Gabimi i një doktori varroset në tokë. Gabimi i një arkitekti bie në tokë, kurse gabimi i një mësuesi ecën nëpër tokë”. “Vetëm gjuha e...

Lajmet e Fundit