11.8 C
Prizren
E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Ndërron jetë aktori i “Friends”, Mike Hagerty

Aktori Mike Hagerty, i cili ishte i njohur për rolet në “Friends” dhe “Somebody Somewhere” ka vdekur.

Ai ka ndërruar jetë në moshën 67-vjeçare.

Lajmi u bë i ditur nga mikja e tij, Bridget Everett, në një postim të shpërndarë me ndjekësit në rrjete sociale të premten.

Mike Hagerty

“Me dhimbje të thellë, familja e Michael G. Hagerty njoftoi vdekjen e tij ditën e djeshme në Los Angeles”, tha ajo.

“Mike, ka lënë pas bashkëshorten e tij Mary Kathryn, motrën Mary Ann Hagerty dhe vajzën Meg. Ai do t’i mungojë të gjithëve”, thuhet më tej.

Shkaku i vdekjes së tij nuk është zbuluar akoma.

Më Shumë

Të shtunën në Kosovë ndodhën 43 aksidente trafiku, 18 prej tyre ishin me persona të lënduar

Në 24-orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 43 aksidente trafiku.   Policia në raportin e saj 24-orësh njofton se 18 prej aksidenteve ishin me persona...

Këshilli Publiko-Privat në Prizren: Partneritet për zhvillim ekonomik

Kryetari Shaqir Totaj drejtoi mbledhjen e dytë të Këshillit Publiko-Privat, një mekanizëm konsultativ që synon të adresojë sfidat komunale dhe të inkurajojë zgjidhje bashkëpunuese....

Lajmet e Fundit