37.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Ndërron jetë aktori i “Friends”, Mike Hagerty

Aktori Mike Hagerty, i cili ishte i njohur për rolet në “Friends” dhe “Somebody Somewhere” ka vdekur.

Ai ka ndërruar jetë në moshën 67-vjeçare.

Lajmi u bë i ditur nga mikja e tij, Bridget Everett, në një postim të shpërndarë me ndjekësit në rrjete sociale të premten.

Mike Hagerty

“Me dhimbje të thellë, familja e Michael G. Hagerty njoftoi vdekjen e tij ditën e djeshme në Los Angeles”, tha ajo.

“Mike, ka lënë pas bashkëshorten e tij Mary Kathryn, motrën Mary Ann Hagerty dhe vajzën Meg. Ai do t’i mungojë të gjithëve”, thuhet më tej.

Shkaku i vdekjes së tij nuk është zbuluar akoma.

Më Shumë

Starti më i keq i United në 101 vite, “ngujohet” Ronaldo

Manchester United preku fundit të shtunën teksa Brentford i shkaktoi një humbje shumë të rëndë, një humbje me “poker” golash brenda pjesës së parë. Dy...

Vetaksidentohet në Petrovë të Prizrenit, vetura përplaset për murin e një shtëpie

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Prizren, saktësisht në lagjen Petrovë, raporton PrizrenPress Sipas raportin 24 orësh të policisë, një person me veturë është...

Lajmet e Fundit